Signalen van uw instrumentatie inlezen, analyseren, opslaan en indien nodig het proces bijsturen. Door het effectief programmeren middels de grafische interface is een test- en meet applicatie een veel voorkomende toepassing. Of het nu een losstaande desktop applicatie of een pilot plant betreft, als geen ander begrijpen wij de noodzaak van een gestroomlijnd proces en een aansluitende applicatie.
Of een applicatie nu dient te communiceren met bestaande instrumenten of signalen binnenhaalt met (nieuwe) Data Acquisitie hardware, met LabVIEW zijn wij in staat de gewenste informatie in te lezen.
Veel drivers zijn vrij beschikbaar maar voor een diversiteit aan instrumenten hebben we in de loop der jaren een verzameling drivers ontwikkeld welke zich in de praktijk hebben bewezen.
Met deze opgebouwde bibliotheek kunnen we in een relatief korte tijd uw systeem operationeel krijgen.
U kunt hierbij denken aan instrumenten van de merken:
|
|
|
Staat uw instrument er niet bij? Wij maken een driver op maat voor uw instrument.
Een applicatie voor een researchomgeving waarbij onderzoek wordt gedaan naar het gedrag van gereedschappen op verschillende materialen. Bij aanpassingen op de productie van deze materialen wordt middels deze meetopstelling direct de invloed zichtbaar van de gereedschappen op de nieuwe materialen.
Benieuwd hoe wij uw Test & Measurement applicatie slimmer kunnen maken?
Een applicatie waarbij een deelproces van een productieproces uit een fabriek wordt gesimuleerd. Volgens een, door de operator opgegeven, temperatuur- en drukprogramma worden langdurige testen uitgevoerd waarmee de eigenschappen van grondstoffen worden geanalyseerd.
Benieuwd hoe wij uw Test & Measurement applicatie slimmer kunnen maken?
In een productielijn wordt real-time het levensstadium van verschillende lagers gemonitord. Daarbij wordt de invloed van het productieproces op de installatie bewaakt. Bij een overschrijding van de ingestelde waarden worden deelprocessen direct bijgeregeld en in het uiterste geval naar een veilige situatie teruggebracht.
Benieuwd hoe wij uw Test & Measurement applicatie slimmer kunnen maken?